Casa Com 6 Suites, Bem Localizada
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
De gesitueerde in Florianópolis Casa Com 6 Suites, Bem Localizada Florianópolis is gesitueerd binnen 2 km afstand van Praça 15 de Novembro en biedt toegang tot bezienswaardigheden in de omgeving.
Gasten de openbare markt van Florianópolis op 10 minuten rijden hier vandaan vinden en het centrum van Florianópolis binnen 10 minuten te voet bereiken. De Ponte Hercílio Cruz brug ligt op 4 km afstand en het treinstation Main Bus bevindt zich op 3 km afstand.
Gasten kunnen genieten van een maaltijd in Restaurante Gourmet, gelegen op 18 minuten te voet ervan. Avenida Cesar Seara busstation is momenten van Casa Com 6 Suites, Bem Localizada gelegen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Public Market3 km
- Rosário Steps2,8 km
- Largo da Alfândega2,8 km
- Belvedere4,4 km
- Cruz e Souza Museum2,7 km
- Kathedraal2,7 km
- Alfândega Square2,9 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Hercílio Luz11 km
- Treinstations
- Main Bus Station3,1 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Wasmachine
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Casa Com 6 Suites, Bem Localizada van de luchthaven Hercílio Luz?
Casa Com 6 Suites, Bem Localizada ligt op 15 minuten rijden van de luchthaven Hercílio Luz. - ❓
Is er Wi-Fi in Casa Com 6 Suites, Bem Localizada?
Ja, Casa Com 6 Suites, Bem Localizada biedt wifi aan. - ❓
Wat is de capaciteit van Casa Com 6 Suites, Bem Localizada?
Tot 12 personen kunnen verblijven in Casa Com 6 Suites, Bem Localizada. - ❓
Is er een keuken in dit vakantiehuis?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in dit vakantiehuis. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Casa Com 6 Suites, Bem Localizada?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Florianópolis zijn het Historisch Museum van Santa Catarina en Getulio Vargas-plein, die respectievelijk op 2 en 2,1 km van Casa Com 6 Suites, Bem Localizada liggen. Daarnaast is het Theater Álvares de Carvalho (2,1 km) ook een aanrader om te bezoeken.